Kategorie
Novinky

V našem sortimentu naleznete také hřídelové spojky. Jsou to polotovary bez otvorů. Ty si vyrobíte dle aktuálních hřídelí u Vašeho zařízení. Skladem máme běžně polotovary, u kterých můžete mít průměr hřídele až 75mm.


Alternátorová ložiska nestandartních (atypických) rozměrů.


Domečková ložiska řady UC v litinovém a plechovém provedení.

  


Krytka faudy kloubu, těsnící víčko, prachovka z černého neoprenu. Dodává úhlovým kloubům optimální podporu v silně znečištěném nebo prašném prostředí.

 


Kloubová oka a vidlice

Úhlové klouby, vidlice a kloubová oka se používají u konstrukcí různých skupin strojů, které vyžadují táhlové mechanismy a převody. Vyznačují se jednoduchostí použití v různých pákových mechanismech. Nepostradatelná přednost je v možnosti seřizování jedním šroubem nebo táhlem s pravým a levým závitem.

Kloubová ložiska - kyvná oka s uložením ocel / bronz s vnitřním nebo vnějším závitem. Závity jsou buď s pravým nebo levým stoupáním, což umožňuje například na spojovacích tyčích velice snadné nastavení do požadované délky. Jsou určena pro uložení, která vykonávají pomalé kývavé pohyby a pro vyrovnávání nesouosostí. Vyznačují se vysokou únosností a jejich předností je možnost okamžité montáže.

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Aktuality

Zasíláme zásilkovnou za nejlevnější poštovné. Podrobnější informace naleznete zde.

Jsme i na facebooku